Niebiesko

komentarzy: 0
15 Lipiec 2015

Odcienie niebieskiego są jednym z najpopularniejszych kolorów wykładzin stosowanych we wnętrzach biurowych. Nadają pomieszczeniu charakter profesjonalizmu, a chłodna tonacja pozwala na uzyskanie głębi i przestrzeni. Odcienie niebieskiego dobrze łączą się z większością kolorów.

Niebieskie lub granatowe podłogi stanowią bazę na której można ustawiać meble w różnych kolorach i kształtach – dobrze będą wyglądały przeszklenia, proste minimalistyczne linie – ale sięgnąwszy po inspiracje marynistyczne możemy też użyć okrągłych stołów czy obić w paski. Aktualne trendy w urządzaniu biur prowokują do przenoszenia prywatnych upodobań do miejsca pracy – dzięki temu powstają przestrzenie, w których czujemy się bardziej komfortowo i łatwiej możemy się odstresować.

We wnętrzach gdzie dominuje kolor niebieski dobrze poczują się osoby twórcze, obdarzone dużą wyobraźnią o zdolnościach analitycznych. Nie zapominajmy, że kolor niebieski ma właściwości uspokajające – na pewno sprawdzi się w biurach gdzie pracuje się w dużym stresie, „pod ciśnieniem” wielu czynników.

Często niebieski wykorzystywany jako akcent - różnorodne kształty płytek dywanowych pozwalają na kreowanie ścieżek i wysp o najdziwniejszych kształtach, a niebieskie linie mogą prowadzić wszędzie.

Wybraliśmy kilka aranżacji wnętrz biurowych w różnych odcieniach niebieskiego, w których wykorzystano wykładziny produkowane przez fabryki z którym współpracujemy. Zainspirujcie się!

Kategorie: Inspiracje

Dodaj komentarz