We want it back! Chcemy je z powrotem !

komentarzy: 0
10 Wrzesień 2012

Budynki biurowe firmy Azoty w Tarnowie to setki metrów kwadratowych płytek dywanowych firmy Shaw, które mamy nadzieję posłużą Inwestorowi wiele lat. Jednak nadejdzie moment, w którym biura będą wymagały odświeżenia, przebudowy i z pewnością wymianie poddane zostaną również wykładziny.

Każdy z uczestników procesu inwestycyjnego w Polsce (inwestor, architekt, wykonawca), niejednokrotnie zetknął się z materiałami reklamowymi wielu dostawców, mówiących o ekologii, recyklingu, aspektach ochrony środowiska itp. Niestety w praktyce okazuje się, że w znacznej większości przypadków jest to jedynie marketing o zabarwieniu zielonym.

Skorzystanie z oferty Shaw Contract Group to 100% pewność, że płytki dywanowe, które teraz wybierzecie Państwo do swojego projektu , za 5, 10 czy 15 lat nie trafią na śmietnik!

Firma Polflor uczestniczy w międzynarodowym programie „we want it back”, odbioru i recyclingu zużytych płytek dywanowych Shaw.

Warunki wzięcia udziału w programie przez polskich użytkowników płytek dywanowych Shaw nie są skomplikowane. Wystarczy jedynie odpowiednio przygotować zużyte płytki !

Materiał musi spełniać następujące wymagania:

  • Wolny od wszelkiego rodzaju odpadków i nieskażony substancjami toksycznymi, takimi jak np. rozpuszczalniki. Resztki kleju na podłożu są do zaakceptowania

  • Bez innych rodzajów płytek dywanowych, w szczególności na podkładach PVC i bitumicznych.

  • Materiał musi być spakowany na palecie i zabezpieczony

  • Od wagi 600 kg (ilość ok. 150-200 m2) Przedstawiciel fabryki Shaw, firma Polflor, odbiera zużyte płytki na swój koszt z dowolnego miejsca w Polsce

  • Przy wadze poniżej 600 kg koszt transportu do magazynu firmy Polflor w Poznaniu ponosi użytkownik

Zgłoszenie wniosku o odebranie lub informację o nadaniu zużytych płytek Shaw należy przesłać na adres: biuro@shawcontractgroup.com.pl minimum 48 godzin przed odbiorem lub nadaniem towaru

W przypadku wybrania naszej oferty, gwarantujemy, że Wasza decyzja będzie miała naprawdę pozytywny wpływ na środowisko i gospodarkę odpadami w Polsce.

 

Realizacja – obiekt biurowy Azoty w Tarnowie

Projekt wnętrz – Modulor Tarnów,

Dostawca płytek dywanowych Shaw – Polflor+Netflor Tuchów

Montaż płytek dywanowych – Netflor Tuchów

Dostarczone materiały: płytki dywanowe Shaw z kolekcji Disperse tile, Diffuse tile, Tru Colours tile

Powierzchnia biur: 1600 m2

Kategorie: Realizacje

Dodaj komentarz