Wykładziny PCW Polyflor - na każdą okoliczność.

komentarzy: 0
8 Lipiec 2013

Ciekawym obiektem referencyjnym szerokiej gamy produktów Polyflor jest Hospicjum w Bury, Lancashire w Anglii. Hospicjum sfinansowane został w 76 % dzięki darowiznom mieszkańców okręgu, jest dużym, nowoczesnym obiektem o 12 salach - sypialniach przeznaczonych dla pacjentów.

W ciągach komunikacyjnych i jadalni został zainstalowany Polyflor Forest PUR fx w kolorze dębu rustykalnego dając ciepłą i domową atmosferę w budynku.
Kolejne 700m2 - tym razem Pearlazzo PUR zostało zainstalowane w sypialniach i recepcjach. Unikalny wystrój osiągnięto dzięki szerokiej gamie kolorystycznej która dala wiele możliwości projektowych aby zarówno w recepcji jak i sypialniach stworzyć spokojne, świeże i przyjemne środowisko. 

W miejscach wymagających większego bezpieczeństwa - w łazienkach i gabinecie fizjoterpaii zainstalowano Polysafe Modean PUR – który to produkt jest w pełni zgodny z HSE i osiąga wysokie wyniki w brytyjskich testach antypoślizgowych ( UK Slip Resistance Group Guidelines)
W części kuchennej obiektu została wybrana Polysafe Ultima ze względu na wyższą lepkość zanieczyszczeń obecnych w środowisku kuchni, która zapewnia niski potencjał poślizgu.

W całym obiekcie zainstalowano ponad 1500m 2 produktów – oprócz wyżej opisanych m.in. Polysafe Hydro Evolve w pomieszczeniach prysznicowych, XL Standard w gabinetach zabiegowych i Polysafe PUR w pomieszczeniach pralni i magazynów.

Opisana realizacja wskazuje jak szerokie zastosowania mają produkty oferowane przez fabrykę Polyflor - specjalne właściwości i bogate wzornictwo pozwalają dobrać właściwy produkt do każdego pomieszczenia.

 

 

Kategorie: Realizacje

Dodaj komentarz