design

Hotel Inspiracji

komentarzy: 0
7 Grudzień 2012

Wykładziny dywanowe przeznaczone do wnętrz hotelowych muszą spełniać określone wymagania. Kolekcja Inspiracja firmy Vorwerk oferuje innowacyjne wzornictwo i znakomitą jakość. Zaawansowane technologicznie markowe włókna Antron® gwarantują najwyższy komfort, trwałość i najlepsze właściwości użytkowe w obiektach ekstremalnie użytkowanych jakimi są hotele. Poza spełnianiem wszystkich typowych wymogów obiektów kontraktowych (najwyższa wytrzymałość, odporność na zabrudzenia, trudnopalność i antystatyczność oraz łatwość czyszczenia i konserwacji) wykładziny te gwarantują brak szkodliwego działania na środowisko i zdrowie użytkowników. Wszystkie wykładziny tej kolekcji posiadają certyfikat TÜV Nord "zalecane dla alergików".

Kolekcja Inspiracja jest spełnieniem marzeń wszystkich, ceniących sobie kreatywne, indywidualne i niepowtarzalne wnętrza z charakterem. 21 wzorów i ponad 70 zestawień kolorystycznych daje niespotykane dotychczas możliwości aranżacji nowoczesnych lub ponadczasowych, ekstrawaganckich lub klasycznych, ale zawsze wyjątkowych wnętrz. Wzory tej kolekcji zostały zaprojektowane przez niemieckiego, renomowanego projektanta tekstyliów Ulfa Moritza. Wrażliwy na współczesne trendy designer potwierdza tą kolekcją swoją wirtuozerię i profesjonalizm w projektowaniu wykładzin dywanowych.

Ponieważ wykładziny z tej kolekcji są dostępne w sprzedaży na specjalne zamówienie powyżej 400 m2 spotykamy je przede wszystkim w duzych obiektach. W Polsce jedną z ciekawszych realizacji są wnętrza Hotelu Platinum **** w Ostródzie, gdzie produkt Forma Design wykorzystano w korytarzach i w restauracji, natomiast prostszy i spokojniejszy motyw produktu Bisam Design dopełnił ciepłe i jasne wnętrza pokoi i sali konferencyjnej. Hotel Platinum cieszy się dużym powodzeniem wśród rodzin z dziećmi, dlatego ważną rolę przy doborze wykładzin spełniały cechy Inspiracji o których wspomnieliśmy wyżej.

Zapraszamy do galerii podłóg w Hotelu Platinum.

Kategorie: Realizacje