Archiwum - 08/2014

Siłownie McFIT w aranżacji paneli i płytek EXPONA

komentarzy: 0
6 Sierpień 2014

McFIT to największa sieć klubów fitness w Europie, działająca w Polsce, Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech. Studia McFIT nie są zwykłymi siłowniami, ponieważ starają się kreować niepowtarzalną atmosferę, wynikającą z nowoczesnego designu, zastosowania multimediów oraz obecności wykwalifikowanego personelu.

W 2014 roku otwarto pierwsze flagowe studio w Warszawie. Jego powierzchnia wynosi około 2000 m2, dzięki czemu wnętrze jest przestronne i komfortowe. Do wyposażenia warszawskiego studia firma McFIT wybrała panele i płytki winylowe EXPONA.

Bogata oferta – kolorów i faktur inspirowanych betonem, drewnem, kamieniem w połączeniu z wysoką odpornością na uderzenia i ścieranie sprawiają, że ten produkt jest dobrym rozwiązaniem do stosowania w siłowaniach i klubach fitness. Naturalny wygląd paneli powoduje, że płytki i panele Expona doskonale wpisują się w koncepcję „Home of Fitness”, jaką kierują się projektanci sieci w projektowaniu nowych klubów.

Studia „Home of Fitness”, inspirowane metropoliami takimi jak Nowy Jork, Londyn czy Berlin, przywodzą na myśl przestronne mieszkania-lofty, urządzone w dawnych magazynach i fabrykach. To wraz ze specjalnie dopasowanymi do nich koncepcjami wystroju, muzyki i multimediów sprawia, że Studia McFIT nabierają prawdziwie domowego i wielkomiejskiego charakteru.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów Expona na www.expona.pl

 

Kategorie: Realizacje