Archiwum - 09/2015

Nie taka zwyczajna stołówka pracownicza ...

komentarzy: 0
15 Wrzesień 2015

Każda firma potrzebuje przestrzeni socjalnych – ze szczególnym uwzględnieniem  miejsca w którym można spokojnie zjeść posiłek. Oprócz wielofunkcyjnych meeting points, w wielu firmach nadal dużym zainteresowaniem cieszą się tradycyjne stołówki i kuchnie.

Wyposażone w stoliki i krzesła, dodatkowo często oddają do użytku pracownikom mikrofalówki, lodówki. Administratorzy pamiętają o dystrybutorach na wodę i pojemnikach do segregacji śmieci. Ważnym elementem takich pomieszczeń są również odpowiednie podłogi – o wysokiej antypoślizgowości, odporności na zabrudzenia, łatwości czyszczenia. Co raz częściej inwestorzy zwracają również uwagę na wartości estetyczne.

Najprostsze nawet pomieszczenie przy odrobinie zaangażowania można zaaranżować w taki sposób, że oprócz podstawowych funkcji dodatkowo uprzyjemnia czas spożywania posiłku ciekawym entourage’m.

Prezentujemy realizacje, które zostały zrealizowane przy zastosowaniu dostarczonych przez nas wykładzin. Od najprostszych wykładzin PVC po wyjątkowo wytrzymałe wykładziny kauczukowe i panele winylowe.

Kantyny w siedzibie firmy Imtech w Warszawie - wykładziny kaucuzkowe Artigo

Stołówka pracownicza w firmie Adob we Wrześni pod Poznaniem, wykładzina PVC Polyflor Classic Mystique

Kantyna w siedzibie Analog Devices w hrabstwie Limerick, wykładzina PVC Classic Mystique i panele winylowe Expona Design

Kategorie: Realizacje