Archiwum - 02/2015

Camaro Loc - panele LVT w systemie bezklejowym

komentarzy: 0
18 luty 2015

Wraz z coraz większym rozwojem rynku LVT i silnej sprzedaży kolekcji Camaro i Colonia, Polyflor zaczęło zwracać się ku rynkowi posadzek winylowych typu „loc” planując ekspansję na tym obszarze. O ile w porównaniu z LVT rynek ten pozostaje nadal względnie niewielki, nasi konkurenci wprowadzili w ciągu ostatnich kilku lat szereg kolekcji sprzedawanych jako trwała alternatywa dla posadzek laminowanych. Oferując elegancki produkt winylowy typu „loc” Polyflor może włączyć się do tego rozwijającego się sektora wykorzystując lata doświadczeń i specjalistycznej wiedzy zdobytej dzięki działalności na rynku wykładzin mieszkaniowych.

Kolekcja Camaro Loc kierowana będzie zarówno na rynek posadzek mieszkaniowych jak i do lekkich zastosować obiektowych. W przypadku obu rynków będziemy korzystać z tych samych materiałów marketingowych, a różnica naszego przekazu opierać się będzie na ich tonie.

Kolekcja obejmuje wybór popularnych wzorów drewnianych i klasycznych wzorów kamiennych. Wszystkie wzory zostały wzięte z istniejących już kolekcji LVT i są przeznaczone na rynek mieszkaniowy oraz lekkich zastosowań komercyjnych.

Kolekcja obejmuje również wybór tłoczeń, które zwiększają wrażenie autentyczności wyglądu i faktur wzorów opartych na naturalnym drewnie i kamieniu. Kolekcja Camaro Loc obejmuje:

  • 12 wzorów drewnianych
  • 3 wzory kamienne

Każdy z wzorów kolekcji odpowiada najlepiej sprzedającym się wzorom z innych grup produktów Polyflor, które okazały się popularne i zgodne z trendami we wnętrzach mieszkaniowych, co sprawia, że są one bardzo odpowiednie do współczesnych mieszkań. Kolekcja posiada takie właściwości użytkowe jak antypoślizgowość R10 i wzmocnioną powłokę PUR.

W celu zwiększenia potencjału sprzedaży posadzek Camaro Loc w sektorze mieszkań socjalnych, posiadają one warstwę ścierania o grubości 0,3mm, dzięki czemu zaliczane są do klasy użytkowej 23/31. Mogą być, zatem używane do lekkich zastosowań obiektowych, takich jak butiki, małe biura czy hotele.

Biorąc pod uwagę łatwośc i czystość montażu, produkty Camaro Loc z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem Inwestorów. Po szczegółowe informacje zapraszamy do naszych Doradców.

 

Kategorie: Design