sklepy

Expona w salonie Vision Express

komentarzy: 0
16 Listopad 2015

Luksusowe płytki winylowe z asortymentu trwałych wykładzin o nowoczesnych wzorach Polyflor Expona zostały wybrane przez renomowaną sieć salonów optycznych Vision Express, aby nadać świeży i modny wygląd nowemu sklepowi w Cheshunt, w brytyjskim hrabstwie Hertfordshire.

Do salonu Vision Express w centrum handlowym Brookfield Retail Park wybrano dwa zachwycające wzory z kolekcji Expona Commercial PUR. Instalację wykonała firma Floortec Ltd. Na posadzce połączono wzór drewniany i betonowy. W samym salonie po środku ułożono kwadratową powierzchnię imitującą beton z płytek Warm Grey Concrete, którą otoczono wyglądającymi jak drewno płytkami Grey Limed Oak. Te ostatnie zamontowano również w gabinetach okulistycznych na zapleczu salonu.

Kolekcja luksusowych płytek winylowych Expona Commercial obejmuje 55 wzorów abstrakcyjnych oraz imitujących drewno i kamień do zastosowań w obiektach o dużym natężeniu ruchu, m.in. w placówkach detalicznych. Luksusowe płytki winylowe w kontrastujących kolorach i fakturach mogą być układane obok siebie, tak jak w prezentowanym salonie Vision Express, tworząc przyciągającą wzrok posadzkę podkreślającą powierzchnie sprzedażowe, tworzącą strefy oraz wskazującą ciągi komunikacyjne ułatwiające klientom poruszanie się po przestrzeniach detalicznych.

Luksusowe płytki winylowe z kolekcji Expona Commercial o grubości ogólnej 2,5mm i z warstwą użytkową o grubości 0,55mm zaprojektowano specjalnie do wnętrz detalicznych o dużym natężeniu ruchu. Ich powierzchnia posiada dodatkowe sieciowane i utwardzane promieniami UV wzmocnienie PUR będące wyłącznym i niezawodnym rozwiązaniem Polyflor. Zapewnia ono najwyższej klasy korzyści związane z konserwacją.

Ian Thomas, Menedżer ds. Rozwoju Sklepów Vision Express powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowoczesnego i eleganckiego wyglądu, jaki uzyskaliśmy w naszym sklepie w Chestunt za pomocą luksusowych płytek winylowych Expona. Wykładziny Polyflor Expona zostały już zainstalowane w czterech salonach Vision Express w różnych częściach kraju, a niedługo zostaną zamontowane w kolejnych trzech”.

Firma Polyflor wydała również niedawno nowy magazyn RETAIL prezentujący kreatywne koncepcje posadzek dla wnętrz detalicznych z wykorzystaniem luksusowych płytek winylowych oraz wykładzin winylowych w rulonie. Zawiera on również wiele autentycznych przykładów zastosowania wykładzin Polyflor w obiektach detalicznych na całym świecie.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami handlowymi firmy POLFLOR, aby zamówić darmowy egzemplarz magayznu lub uzyskać więcej informacji na temat kolekcji Expona i produktów dedykowanych branży retail.

 

Na zdjęciach: płytki winylowe Expona Commercial PUR w odcieniu Grey Limed Oak i Warm Grey Concrete zainstalowane w salonie optycznym Vision Express w Cheshunt, w Hertfordshire.

Kategorie: Realizacje