Open space – minimalistyczny design DELPHI

komentarzy: 0
24 Czerwiec 2013

 

W publikacjach o wnętrzach biurowych dominują barwne, intensywne i trochę zwariowane przykłady wiodących firm wymagających od swoich pracowników kreatywności, intensywności i ciągłych zmian.

Jednak w wielu biurach wymagany jest spokojniejszy design - wyważony, uspokajający pracowników i wspomagający ład i harmonię w procesie pracy.

 

 

 

W 2012 roku w Błoniach pod Warszawą zostały oddane do użytku biura firmy Delphi, zlokalizowane w kompleksie fabrycznym tej firmy.

Prace biura zorganizowano w formie open space – szeregi jasnych biurek ustawione na szaro-czarnej podłodze wprowadzają atmosferę spokoju i skupienia. Elementami neutralizującymi są białe donice z roślinami – pozwalają odpocząć oczom od świateł komputerów.

Z pewnością ciekawym akcentem są przestrzenie wspólne – spot point's, mimo monochromatycznej podłogi wyróżniają się nowoczesnymi meblami o ciekawym designie i intensywnej kolorystyce. Wprowadzają do przestrzeni biurowej barwny akcent nie zaburzając spokojnej harmonii wnętrza.

Na powierzchni całej części biurowej, korytarzach i schodach położone zostały płytki dywanowe Paragon Diversity 580 – mocny, wytrzymały produkt dedykowanym biurom.

Wykładziny firmy Paragon wytwarzane są w Wielkiej Brytanii, płytki dywanowe mają ocenę "A" BRE i są neutralne pod względem emisji związków węgla.

Więcej informacji o produktach można uzyskać na stronie www.paragon-polska.pl

Kategorie: Realizacje

Dodaj komentarz