Archiwum - 03/2015

Dye Lab – wielobarwny prestiż

komentarzy: 0
25 Marzec 2015

Kolekcję Dye lab wprowadziliśmy na polski rynek ponad rok temu ( wpis bloga), pełni obaw jak na tak wymagający produkt zareagują polscy architekci i inwestorzy.  Na szczęście starannie dopracowane przez nas wzorniki tej kolekcji spowodowały, że  kilka pracowni chętnie zaprezentowało produkt inwestorom, opowiadając o ogromnych możliwościach wizerunkowych tych płytek.

Przypomnijmy, że płytki Dye Lab są farbowane w sposób inspirowany tradycyjnymi technikami  a barwniki są pozyskiwane z naturalnych źródeł m.in. herbaty, owoców granatu.  Dzięki temu  wzory na płytkach są nieregularne, widoczne jest żyłkowanie a skomponowanie kilku płytek razem daje efekt marmuru. Wyjątkowo wysoka gramatura , jakość  tkania pozwoliły też na osiągnięcie wyjątkowo miękkiej a jednocześnie wytrzymałej wykładziny, która szczególnie dobrze wygląda w gabinetach, pokojach do pracy indywidualnej czy creative roomach. Chętnie stosowana jest również w wysokiej klasy hotelach czy restauracjach.

Ku naszemu zadowoleniu udało się zrealizować kilka pierwszych ( mamy nadzieję, ze nie ostatnich) wnętrz z zastosowaniem płytek Dye Lab. Do projektów wybierano zarówno kolory mocne – jak czerwień i granat, jak i bardzo prestiżowo wyglądające brązy/beże.

Niejednolity wygląd płytek powoduje niesamowicie efektowny wygląd podłogi – świetnie prezentuje się na większej, otwartej powierzchni, ale rownie dobrze podnosi elegancki charakter mniejszych gabinetów i wprowadza odrobinę niezależności do creative rooms.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami i tworzenia kolejnych, ciekawych kompozycji.

Kategorie: Realizacje