Archiwum - 12/2015

MOCKUP COFFEE

komentarzy: 0
21 Grudzień 2015

Gdy tak siedzę sobie wśród rzeczy dekorujących wnętrze Mockup Office, myślę -  JEST PIĘKNIE. Zerkam i analizuję, rozglądam się i dumam o podłodze a właściwie o tym jak niewiele wiem o podłożu po którym stąpam.

                Zaglądam do Wikipedii i czytam: Podłoga – element kończący górną część stropu. Posadzka jest elementem składowym podłogi. Zapewnia izolację termiczną, akustyczną i przeciwwilgociową. (...) Jest płaska i przystosowana do tego, aby mógł po niej odbywać się ruch. STOP! Tutaj zatrzymam się i dodam od siebie: Chciałoby się, aby owa podłoga cieszyła oko i duszę, będąc udekorowaną według naszych upodobań.

Obrzucam wzrokiem pracownię i co widzę? Dziesiątki próbek różnego rodzaju wykładzin, z których wyczarować mogę wymarzone otoczenie dla stóp. Właśnie po tak wykończonej podłodze odbywa się tutaj ciągły ruch.

Gościmy tu artystyczne dusze, które poszukują konkretnego produktu, architektów z pomysłem lub jeszcze bez niego. Pasjonaci spędzają tu czas w ciekawym towarzystwie i w inspirującym otoczeniu. Piją kawę i gonią pomysły, balansując pomiędzy wysokiej jakości wykładzinami PVC i dywanowymi. Dosładzając kawę zerkają na płytki kauczukowe i panele winylowe. Stan duchowego ożywienia twórczego przychodzi tutaj łatwiej. Czemu? Hm... Przyjdź i sprawdź. Ustaw krzesło, przesuń fotel lub sofę. Upewnij się, że tego chcesz. Mockup’owi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania. Może nawet wybiorą dla Ciebie kawę, która tutaj smakuje cudnie i jest zupełnie gratis.

 

Zapraszam. Aneta Wojciechowska

Kategorie: Inspiracje